KOBIECA KULTURYSTYKA

Kobieta Trenuje to miejsce dla kobiet, które chcą idealnie wymodelować swoją sylwetkę. Ten sport ma niestety negatywną opinię w wielu środowiskach, zawdzięcza to „zawodowcom”, dla których kulturystyka opiera się jedynie na braniu środków anabolicznych takich testosteron, bądź inne hormony. Kobiety, które wyglądają jak mężczyźni najprawdopodobniej regularnie korzystają z takich środków. Zdecydowane odradzamy, najładniejsze kobiece sylwetki powstają naturalnie.

Kobieca Sylwetka Kulturystyka

Kulturystyka, a w szczególności ta naturalna wymaga czasu, pracy i wielu wyrzeczeń. Dlatego nie jest to droga dla każdego. Większość osób z chęcią poprawiłoby swoją sylwetkę, jednak nigdy tego nie zrobią, gdyż mają za mało silnej woli. Na sukces w kulturystyce składa się wiele czynników:

  • Nawodnienie
  • Dieta
  • Trening
  • Regeneracja
  • Suplementacja

Istnieje taki ciekawy system rozliczania kulturystów z pracy, przypuśćmy, że za każdy ten czynnik w ciągu tygodnia można otrzymać od 1 do 10 punktów. Idealna kulturystka uzyska, więc:

10x10x10x10x10=100000 punktów

Dlaczego o tym piszemy, gdyż na tym przykładzie doskonale widać, że zaniedbanie któregokolwiek czynnika drastycznie pogorszy wynik, załóżmy, że nasza zawodniczka nie pamiętała o suplementach, niedosypiała w danym tygodniu. Uzyska następujący wynik:

10x10x10x5x1=5000 punktów

Takie matematyczne przedstawienie pozwala zobaczyć jak istotny jest każdy z czynników. Idealna kobieca sylwetka to taka z rozbudowanymi mięśniami nóg i pośladków, nacisk należy także położyć na plecy i mięśnie brzucha. Intensywne trenowanie mięśni klatki piersiowej i obręczy barkowej, prowadzi do maskulinizacji sylwetki, dlatego w dziale trening będziemy publikować treningi skupiające się na podanych partiach mięśniowych.

Kulturystyka Kobieca Dieta i Trening

Kulturystyka to styl życia i to nieprawda, że jest to sport tylko dla mężczyzn, drogie Panie nie bójcie się sztangi, praca z nią jest ciężka, ale niezwykle efektowna.

Trener Kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *