kobieta-trenuje.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Zegarek damski wodoszczelny
Lifestyle

Zegarek damski wodoszczelny idealny do pływania na basenie

Zegarki bardzo chętnie noszone są na rękach kobiet, ze względu na walory użytkowe oraz wizualne. Przystępując do zakupu tego akcesorium, warto zastanowić się czy będzie miał on kontakt z wilgotnym pomieszczeniem lub wodą. W sytuacji, gdy gadżet będzie miał styczność ze środowiskiem wilgotnym, warto wybrać zegarek damski wodoszczelny. Tego rodzaju modele bardzo często mają zwartą i kompaktową tarczę, która elegancko i gustownie się prezentuje. Co ważne, komponenty są odporne na wodę, co stanowi duży atut.

Zegarki wodoszczelne odporne na wodę i wilgoć

Bardzo ważną kwestią jest klasa wodoszczelności przy wyborze zegarków. Taka informacja znajduje się na deklu bądź na tarczy. Są to bardzo potrzebne informacje, dzięki którym użytkownik wie, w jakim stopniu urządzenie może mieć kontakt z wodą. Im wyższa klasa szczelności, tym większa ochrona tarczy oraz jej kompozytów przed zniszczeniem i uszkodzeniem mechanicznym. Warto wiedzieć, że nawet przy niskiej klasie szczelności użytkownik może umyć ręce pod bieżącym strumieniem wody. Co istotne, może on to zrobić nawet bez zdejmowania urządzenia. Wpływa to na komfort osób noszących zegarki. Zegarek damski wodoszczelny umożliwia także kąpanie się w wannie bądź na basenie.

Modele wodoszczelne z minutnikiem oraz datownikiem

Warto zauważyć, że przy najwyższej klasie szczelności, w niektórych modelach można bez problemu nurkować. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza będąc na wakacjach, że można bez ściągania urządzenia korzystać z różnych, wodnych atrakcji. W ramach ciekawostki warto także wiedzieć, że zegarki damskie wodoszczelne posiadają wiele przydatnych funkcji, wśród których można wymienić stoper, minutnik oraz datownik. W komplecie zegarków damskich wodoszczelnych znajduje się najczęściej eleganckie markowe pudełko. Dzięki temu, zegarek damski wodoszczelny można podarować bliskiej osobie w ramach urodzin bądź imienin. Będzie to również szczególny prezent pod choinkę lub na gwiazdkę.

Zegarki z antyalergiczną powłoką IPR – trwałe i odporne

W poszczególnych modelach można wyróżnić różnego rodzaju kompozyty, które zostały użyte w procesie produkcji. Wśród wyjątkowych elementów można wymienić antyalergiczną powłoką IPR, która charakteryzuje się zwiększoną trwałością. Co istotne, modele wyposażone są również w regulowane zapięcie, dzięki któremu idealnie można dopasować bransoletę do szerokości ręki. Stylowe i modne zegarki występują w szerokiej gamie modelowej i kolorystycznej, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie odpowiedni rodzaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.