kobieta-trenuje.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Moda Uroda

Modne zdobienia paznokci – zrób to sama!

Manicure w domu to naprawdę nic trudnego! Obecnie wiele z nas same robi sobie hybrydowe paznokcie. Wystarczy trochę czasu, a przede wszystkim cierpliwości i paznokcie są naprawdę piękne! Dziś zajmiemy się tematem wzorków i zdobień. Nie trzeba wiele, aby nieco urozmaicić zwykły manicure! Pokażemy Wam kilka świetnych pomysłów, które bez problemu zrealizujesz w swoim domu! Nie trzeba do tego żadnych specjalnych produktów – większość z nich masz po prostu pod ręką! Tak więc przejdźmy do rzeczy!

Efekt ombre na paznokciach

Zacznijmy od banalnie prostego zdobienia – efektu ombre. Jest on łatwy, ale robi naprawdę duże wrażenie! Tak więc zaczynamy od tradycyjnego nałożenia bazy. Teraz możemy albo pokryć paznokcie jedną warstwą białego koloru, albo od razu przejść do właściwego. Musimy wybrać dwa odcienie, które będą się wzajemnie przenikać. Najlepiej jaśniejszy z nich nałożyć na całe paznokcie. Teraz potrzebna nam będzie gąbeczka do makijażu lub też taka kuchenna! Nakładamy na jej bok wybrany kolor i stemplujący ruchami nakładamy na górę paznokcia. Inny sposób to nałożenie dwóch kolorów – jeden pod drugim – na gąbeczkę i nałożenie ich na płytkę. Efekt robi wow!

Marmurowe paznokcie – to nic trudnego!

W ostatnim czasie bardzo modne są paznokcie przypominające marmur. Tak naprawdę możemy je łatwo wykonać same! Wystarczy biały i czarny lakier. To najbardziej podstawowa wersja tego zdobienia. Nałóż po kropelce lakierów na kartkę bądź blaszkę. Za pomocą precyzyjnego pędzelka zmieszaj nieco dwa kolory. Na swoim paznokciu powinnaś mieć biały kolor utwardzony w lampie. Teraz za pomocą pędzelka nałóż zmieszane kolory, tworząc cienkie, nieregularne smugi. Tak właśnie powstaje efekt marmuru na paznokciach! To nic trudnego! Możesz spróbować także z innymi kolorami. Połącz biały z dowolnym odcieniem, lub też np. kilka różnych kolorów!

Jakie jeszcze zdobienia możesz wykonać sama w domu?

Bardzo popularne są obecnie różne wzorki, które po prostu maluje się za pomocą pędzelka. Potrzeba do tego nieco wprawy, ale naprawdę można stworzyć prawdziwe cuda! Warto spróbować także naklejek wodnych na paznokcie czy też zestawu do odbijania wzorków. Wszystko jest dostępne w Internecie w bardzo dobrych cenach! Więcej paznokciowych inspiracji znajdziesz na www.lakierowerewolucje.pl. Koniecznie spróbuj tych prostych zdobień i odmień swój manicure! To nic trudnego – przekonasz się o tym sama!